زبان انگلیسی

زبان انگلیسی اولین زبان رسمی دنیاست. زبان انگلیسی از نظر تعداد گویشوَر، پس از چینی و اسپانیایی، سومین زبان جهان است. تعداد کسانی که زبان مادری‌شان انگلیسی است حدود ۳۸۰ میلیون نفر است. انگلیسی در بسیاری از کشورها زبان واسط است و مهم‌ترین زبان دنیا در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، نظامی، صنعتی، فرهنگی و علمی در روابط بین‌الملل به شمار می‌آید.

.

آموزش زبان انگلیسی

باید بدانید که یادگیری و آموزش زبان انگلیسی سخت یا دشوار نیست. البته شروع آموزش هر مطلبی شاید دشوار به نظر برسد، ولی چنانچه مسیر صحیح آموزش زبان انگلیسی را در پیش گیرید بسیار سریع و آسان می توانید به هدفتان برسید.

.

همه چیز اینجاست:

تلاش ما بر آن بوده است تا هر آنچه را که شما زبان آموز گرامی و دیگر مشتاقان آموزش انگلیسی احتیاج دارید، در اختیارتان بگذاریم. آموزش های اختصاصی این سایت از مقدماتی تا سطوح عالی و پیشرفته زبان انگلیسی را در بر می گیرند و در این بین به تمام سر فصل های آموزشی همچون گرامر انگلیسی، مکالمه ی زبان انگلیسی، فیلم های آموزشی انگلیسی، آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مانند آزمون آیلتس و آزمون تافل… آموزش زبان انگلیسی مختص کودکان و موضوعات تخصصی دیگر … می پردازیم.

جهت دسترسی سریع بر روی موضوع آموزش انگلیسی دلخواه خود کلیک کنید!

مکالمه زبان انگلیسی

 

گرامر زبان انگلیسی

 

 

 

فیلم کوتاه آموزش زبان انگلیسی

 

 

اصطلاحات زبان انگلیسی(موضوعی)