آموزش زبان انگلیسی

زبان انگلیسی

زبان انگلیسی اولین زبان رسمی دنیاست. زبان انگلیسی از نظر تعداد گویشوَر، پس از چینی و اسپانیایی، سومین زبان جهان است. تعداد کسانی که زبان مادری‌شان انگلیسی است حدود ۳۸۰ میلیون نفر است. انگلیسی در بسیاری از کشورها زبان واسط است و مهم‌ترین زبان دنیا در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، نظامی، صنعتی، فرهنگی و علمی در روابط بین‌الملل به شمار می‌آید.

.

آموزش زبان انگلیسی

باید بدانید که یادگیری و آموزش زبان انگلیسی سخت یا دشوار نیست. البته شروع آموزش هر مطلبی شاید دشوار به نظر برسد، ولی چنانچه مسیر صحیح آموزش زبان انگلیسی را در پیش گیرید بسیار سریع و آسان می توانید به هدفتان برسید.

.

همه چیز اینجاست:

تلاش ما بر آن بوده است تا هر آنچه را که شما زبان آموز گرامی و دیگر مشتاقان آموزش انگلیسی احتیاج دارید، در اختیارتان بگذاریم. آموزش های اختصاصی این سایت از مقدماتی تا سطوح عالی و پیشرفته زبان انگلیسی را در بر می گیرند و در این بین به تمام سر فصل های آموزشی همچون گرامر انگلیسی، مکالمه ی زبان انگلیسی، فیلم های آموزشی انگلیسی، آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مانند آزمون آیلتس و آزمون تافل… آموزش زبان انگلیسی مختص کودکان و موضوعات تخصصی دیگر … می پردازیم.

جهت دسترسی سریع بر روی موضوع آموزش انگلیسی دلخواه خود کلیک کنید!

مکالمه زبان انگلیسی

 

گرامر زبان انگلیسی

 

 

 

فیلم کوتاه آموزش زبان انگلیسی

 

 

اصطلاحات زبان انگلیسی(موضوعی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.